23.12. Vánoce už mi lezou na mozek..moment, na jakej ?

23. prosince 2011 v 11:53 | Mr.Fugie |  Diary
Tak, včera jsem tak koukala po blozích a říkala si, jak mají všichni pěkně nazdobené vánočně blogy a já tu mám takový letní design. Tak jsem si tam jenom přidala ikonku "Věřím v Ježíška !", která se mi vážně zalíbila =) A taky výstižný nápis v horním boxu, myslím že nemusím vysvětlovat, jen že je od Charlotte z blogu lost-and-found.blog.cz.
Dneska jsem ještě musela doklízet pokoj, vysát, takže to už mám hotové, za chvilku půjdeme s mamkou do města, ještě potřebuju bráškovi koupit k dárku krábu. Jinak už mám dárky z krku. (Uff!)
Přijde vám, že zítra jsou Vánoce ? Mě teda absolutně ne. Ještě minulý rok jsem skákala kolem mámy a těšila se jak malej fracek. Ach, že už bych třeba dostala rozum ? (Tak to těžko, holka !) Myslim že zejtra na mě ty Vánoce spadnou, jak budeme dělat večeři a prostě to všechno. Zase barák nacpanej. Bože můj.. (Kdybych to psala před rokem, byl by tu článek kde by se milionkrát opakovalo "Ježiši já se těšim !" *ťuká si na hlavu*)
Tak, to už by asi stačilo, až přijdeme z města, možná napíšu něco pořádnějšího. A zítra čekejte, tedy spíš nečekejte žádný článek, nejsem ten typ člověka, co by na Vánoce smrděl u počítače ;)
EDIT: Ježiši, málem jsem zapomněla ! Tak teda...

Šťastný a veselý vám přeju ! x)

Též z blogu lost-and-foung.blog.cz ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama