Honey-3.díl

30. prosince 2011 v 14:53 | Mr.Fugie |  Honey


"No tak to je super, na to, že budeš v nějaký první řadě můžeš rovnou zapomenout." oznámí neutrálně směrem k Verče Lenka a povzdechne si.
"Dej si všechny věci ke mně do báglu." znaveně řekne Lenka.
***
"Hele ségra, tam se protlačíme !" zakřičí vzrušeně Verča a ukáže na menší místečko před nima. Tak se tam začínají cpát, pořád dopředu, až nakonec stojí v nějaké čtrvtě řadě.
"No vidíš, tak nakonec vidíš dobře." řekne ani o trošičku veseleji Lenka, která je oblečená do bíleho tílka, červeno-modro-bílé košile s tříčtvrtečním rukávem a riflema "rourama" v černé barvě.
"Ježiši, to nemůžeš být aspoň trochu ráda ? Vždyť až je uvidíš ! Ale na Liama zapomeň, ten je můj !" nahodí vražedný pohled Verča, ale odpovědi se nedočká, protože to už začnou hrát první tóny písničky Na Na Na. Verča začne skákat a vřískat, ale nejenom ona, i všichni kolem ní, kromě Lenči.
"We've got a bit of love...!" začne zpívat slova písničky Liam, kluk s hnědými a vcelku kudrnatými vlasy.
"To je Liam !" vysvětluje Verča. Pak se přiřítí i ostatní kluci z kapely a celá hala zase začne vřeštět. Lenka tam celou dobu jen stála a koukala s neutrálním výrazem, ale teď se trochu probrala. Prohlédne důkladně každého z kluků, od černovlasého Zayna, kudrnatého Harryho, zpívajícího Liama, Louise s krásným úsměvem po blonďatého Nialla. Lenka pozvedne obočí.
"A kdo je ten blonďák ?" nakloní se Lenka k Verče.
"To je Niall !" křičí, aby ji Lenka slyšela a dál se věnuje Liamovi.
"Třeba to nebude tak špatné." špitne si pro sebe Lenča. Pořád jen stojí a kouká na kluky, hlavně pořádně poslouchá písničku a čeká na jednu věc.
"Ségra, zpívá vůbec ten Niall, nebo jak si to říkala ? Vždyť ani ten vedle něj nezpívá !" řekne a ukáže na Louise.
"Jó no, on všude spíš zpívá Liam s Harrym, nebo se Zaynem, ti dva moc né no. Ale taky zpívaj, řeknu ti až bude písnička, kde budou zpívat." zakřičí na ni Verča co nejrychleji, aby se dál mohla vynadívat na Liama. Lenča jen zakroutí hlavou.
Najednou skončila písnička Na Na Na a začali hrát tóny Stand Up.
"Tady bude zpívat Louis i Niall !" zakřičí rychle Verča a pak se zase pustí do skákání. Lenča, která už si tam stojí v postoji "nic mě nebaví" se napřímí a pořádně kouká na Nialla.
"It hurts me to think that you've ever cried." zazpívá Niall svým ohromně zajímavým hlasem. Lenča vykulí oči a pousměje se. "Zpívá výborně..." pomyslí si.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Lee Ronnie Lee | 27. ledna 2012 v 17:39 | Reagovat

Jůůj, všimnou si jich ti klucii? Prosíím, já se tka těším!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama