Nugget a DnB

17. prosince 2011 v 12:50 | Nugget |  Just me
Kdo chce znát můj názor na DnB a na tanec →
A za váš názor budu vděčná, pište do komentů.

Když se řekne DnB, většina lidí si představí jenom "tuc, tuc, tuc" pořád dokola a proto ho odsuzují. Ano, jsou takové písničky jenže pro nás DnB-aře je to prostě hudba, výjimečná hudba, jako třeba pro osmileté holčičky Hannah Montana. Každý má svůj oblíbený styl, někdo House, někdo Metal, někdo Pop...A to, že vám se líbí Pop, neznamená, že budete dělat držky na DnB. Neříkám, že žádnej DnB-ař tohle nedělá na jinej styl, kterej se mu prostě nelíbí, ale ten člověk je prostě debil.
Takže tady na tomhle blogu, kdo se opováží něco napsat proti DnB (jo, beru kritiku, s tím ale, že napíšete co přesně se vám nelíbí, ale neberu "kritiku" takovou, jako že napíšete "DnB je píčovina, poslouchaj to bezmozci"), okamžitě ho přijdu vykastrovat ! A neptejte se mě, jak bych zjistila kde bydlí, já vím všechno...
Takže, teď konečně ke mě a k DnB.
Já DnB naprosto krutopřísně miluju, už bych bez tý hudby nedokázala žít. Jenže pořád dokola jenom poslouchat písničky ? Ne, řekla jsem si, že chci něco DnB dělat. Hned jako první mě napadlo hudbu, jenže já ? Sorry, to fakt ne, já si možná tak složim text k písničce, ale že bych mixovala hudbu, to je na mě moc. Tak jsem si říkala, že to je na hovno, že zůstanu jen u těch písniček.
Jenže ! Jdu po chodbě ve škole, nenápadně koukám na jednoho kluka (jo, je naprosto k sežrání, ale asi neví že existuju, ale já o něm vím, že on jede taky DnB) a co on najednou začne dělat ? On začal tancovat DnB ! Čuměla jsem na něj jak bacil do lékárny, sice udělal jen základní krok, ale prostě se mi to líbilo a taky mě napadlo, že tímhle bych ho nějako mohla zaujmout ! :D
Jo, asi se ptáte, když jsem ta obrovská DnB-ařka, jaktože jsem nevěděla o tanci. Já o něm věděla, jenže jsem viděla jen jedno video, který bohužel nebylo vůbec hezký, nelíbilo se mi to, protože ten kluk to tam ani neuměl. Tak jsem si říkala, že to tak asi má bejt, takže jsem na nějakej DnB step vykákla.
Chápete to dobře, hned co jsem přilítla domů jsem na youtubku zadávala DnB dance jak zběsilá. A nakonec jsem našla tolik krásných videí ! Ale samozřejmě, nevěděla jsem, jak dobře to vypadá na holkách. Našla jsem totiž i jedno video, kde tancuje holka (a vážně dost dobře !) a rozhodla jsem se. Budu tancovat DnB. Jo, rozhodnout se je lehký, ale co to učinit ? Hned večer, když nikdo nebyl doma, zkoušela jeden krok z tutorialu. No a kupodivu, za půl hodiny jsem ho skoro uměla. Byla jsem splavená jak prase, takže jsem se na to už vykašlala. Ale byla jsem na sebe pyšná. A už si představuju, jak mě kámoška bude přemlouvat, abych ji ukázala nějakej krok. No a nááhodou budeme stát u dveří, do kterých on má krásnej výhled a já to tam rozbalim :D Jo, super představy, ale už vidim jak tam hodim tlamu.
Ale DnB pořád neumím, učím se to asi týden :D
A teď si zase říkáte, že to asi dělám jenom kvůli tomu klukovi a že jsem ta tupá puberťačka, co si hraje na velkou DnB-ařku, co ? Ne, dělám to kvůli sobě a i ta nejtvrdší punkerka se dokáže zamilovat ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama