Requiem for a dream

30. prosince 2011 v 19:25 | Mr.Fugie |  Review-movies
Recenze filmu 1.-REQUIEM FOR A DREAM

Povinně pustit, povinně poslouchat ! ↑
Popis filmu od distributora:
Ovdovělá Sara Goldfarbová žije na Coney Island a snadno podléhá mámení televizních pořadů. Právě teď drží dietu, aby se mohla účastnit jedné ze show. Její milý ale bezmocný syn Harry má novou přítelkyni Marion a společně se snaží čelit bolestné realitě útěkem do snů. Ani Harryho nejlepší přítel Tyrone, který se živí prodejem drog, nemá snadný život. A tak se čtveřice lidí, jimž osud nepřál štěstí, točí v bludném kruhu bezmoci a beznaděje.

Můj názor:
Na film jsem se koukla hlavně proto, že tam hraje Jared Leto (=D), ale po chvilce sledování jsem přestala vnímat to, že on tam hraje, protože ten děj vás prostě pohltí. Pokud chcete koukat na nějakej veselej film, na tohle vážně nekoukejte. Dokoukáte ten film poprvý a cítíte se vážně hrozně. Já se přiznám, že jsem se u konce rozbrečela jak želva a brečela jsem ještě dlouho po skončení (jo, sice bulim u každýho filmu, ale tenhle si to vážně zasloužil :D). Zezačátku to vypadá na nudnej film, u kterýho usnete, ale vy budete sedět jak zařezaný a oči dokořán. Film je vážně hrozně depresivní. Je o drogách, o zkurveným životě, o všem špatným. Hlavně o těch drogách. V tom filmu jde o ty 4 postavy, o Harryho (Jared) a jeho holku, jeho mámu a jeho kámoše. A všichni jedou v drogách (ta máma sice trochu jinak, ale taky).
Navíc, k tomu ta úžasná hudba. Soundtrack máte na začátku článků, doufám že ho právě posloucháte. Víte jakej to je pocit, když tam na konci hraje tahle písnička a vy tam vidíte, jak všichni čtyři mají tak strašně zkurvenej život ? Kdo se u tohohle nerozbrečí, tak má vážně silný nervy, nebo já jsem šílená citlivka..
A souhlasim s jedním komentářem, kterej nevim kde už sem viděla, ale bylo tam napsaný, že tenhle film by se povinně měl pouštět na základce, aby si nestihli ten život zkurvit stejně tak, jako oni. A garantuju vám, že tenhle film je vážně poučnej, odstrašující případ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama