Honey-5.díl

28. ledna 2012 v 13:25 | Mr.Fu(Gie) |  Honey
Tak jo, konečně další díl =) Rozhodla jsem se teda, že budu pokračovat, sice to není můj šálek ty strašně šťastný a povedený příběhy, takže se nedivte, jestli třeba náhodou nesjedou z mostu při cestě autem, nebo ták :DD
Jestli se v tom budete ztrácet, tak to je účel :D

"Ne, mami, to mi neuděláš !" křičí Lenka na svoji matku. Všemu tomu přihlíží s vykulenými očky Verča.
"Co se ti zase nelíbí ?!"ptá se zlostně matka. Na to ale už Lenka nic neříká. Rozutečou se ji slzy po tváři a ona rychle uteče do pokoje. Verča s mámou jen stojí a nechápavě ji očima doprovázejí pryč z místnosti.
"To mi neříkej, že tohle dělá kvůli pubertě."zakroutí hlavou máma.
***
"Tam prostě nepojedu. Nesnáší mě ! Oni mě nesnáší ! Přitom za to může jen on ! On to udělal !" přesvědčuje se nahlas Lenča, přičemž rázuje po pokoji tam a sem.
"Zlato, prosím tě, proč tam nechceš jet ? Ty nemáš ráda tetu ?" strčí hlavu do dveří máma a ptá se chlácholivě. Lenča se zastaví a podívá se na ni zoufalým pohledem.
"Proč tam nechci jet ?! Protože..protože prostě nechci !" za slovem protože se Lenča zarazí a hledá, co by řekla.
"Ale nech toho. Prostě za ní pojedeš a hotovo, lepší než abys trávila prázdniny zase u počítače."
"U počítače ?! Já a u počítače ?! Děláš si ze mě srandu ? Proč tam teda nepošleš Verunu !" rozkřičí se naštvaně.
***
"No tak..Holka, tohle si přece nenecháš líbit. Ty mu dáš co proto. Hrábne na tebe a dáš mu do držky. Ty to zvládneš !" povzbuzuje se Lenča, když si hází oblečení do tašky. Pořád si něco říká, někomu by se už zdála jako blázen, ale jí to zjevně nevadí.
"Lenko ! Dělej, už jedeme !" zakřičí táta z venku. Lenča se zastaví a zlostně si dupne.
"Neříkej mi LENKO ! A už jdu !" zakřičí zpátky, zapne batoh, hodí si ho na jedno rameno, pod pravou ruku si strčí notebook a do levé si z věšáku vezme mikinu.
"Proč aspoň není bouřka, abychom nikam nemuseli jet.."procedí mezi zuby Lenča, když vyjde domovními dveřmi do letního slunce.
***
"Tak a jedeme." oddechne si táta, když sedí za volantem, dupne na plyn a auto poslušně vyjede z příjezdové cesty. Lenča se okýnkem naposled podívá na jejich dům, tam zahlédne Verču, jak jí ještě mává. Ona se přemůže a zamává jí nazpět, pak se ale už otočí a zapne notebook.

-----------
Vím, že tenhle díl je v podstatě jen o tom, jak si povídá sama se sebou, ale to je jedno, příští díl se to totiž tak trošku rozuzlí a rozjede :D
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Lee Ronnie Lee | 28. ledna 2012 v 14:41 | Reagovat

A proč musí odjet? A proč Verča zůstala doma? A na koho nadává? A uvidí ho ještě vůbec?? :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama