Lepší život, kdo by ho nechtěl ?

6. ledna 2012 v 17:01 | Mr.Fu(Gie) |  Reasoning
A návod někdo náhodou nemá ?
Btw, kdo chce dělat držky, že nějaká naivní čtrnáctka nemá o tomhle ani páru, tak rovnou klikej napravo nahoru..;)

Já nevím jak vy, ale já vážně neznám člověka, který by nechtěl lepší život. Ano, sice znám lidi, kteří jsou se svým životem spokojení, ale vždycky se najde něco, co by ho ještě vylepšilo. Někdo je na tom bohužel hůř, jako třeba Korea. Pamatuju si, když jsme se o ni učili, jak nám učitelka říkala o chemických zbraních, na čem ty zbraně zkouší, lékařských potřebách, koncentračních táborech, atd. Nikdo už se ve třídě nesmál... Takovým lidem by k cestě za lepším životem stačila změna bydliště. A jasně, bez peněz to prostě nejde.
Znáte to, kdy křičíte na rodiče, že vám nedávaj žádný peníze, že vás nemají rádi, že vám nic nechtějí dovolit, koupit a další ? Vy si možná říkáte, jak strašný máte rodiče, nadáváte na ně, ale představte si, že byste je neměli vůbec ? Co byste dělali ? Nebo byste rodiče měli, ale ty VÁŽNĚ strašný, kteří by se o vás nestarali, chlastali by a kdoví co ještě. Co třeba, kdyby vás mlátili ? Nebo zneužívali ? Co byste řekli na tohle ?
Ano, i já jsem mezi těmi, kteří si stěžují, jak strašný mají rodiče, ale když někde vidím obrázek dítěte z Afriky, je mi za sebe trapně. Je mi trapně, že já na rodiče nadávám, když mě štvou, ale ty děti ani nemají na koho nadávat. Nemají nikoho, kdo by je objal, vzal na klín, slavil s nimi Vánoce, narozeniny..Prostě nic.
Ale to jsem zase pryč od tématu.
Cesta za lepším životem. Když to řeknu, představím si cestu těžkou a náročnou, mnohdy dlouhou. Někdo ale tuhle cestu může mít jednoduchou, krátkou, nebo mu prostě přistane do klína a on ji jen využije, takže nezbývá než doufat. Doufat, aby se ta cesta podařila. Úspěšně.
Co já potřebuju k lepšímu životu ? Oprava, já to nepotřebuju, já to jen chci.
Mě tam potká, když to stručně řeknu, tanec, škola, ale hlavně ta láska a přátelství. Všechno je snazší, když máte někoho na podporu, pomoc..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jantárek Jantárek | Web | 6. ledna 2012 v 17:23 | Reagovat

Hezky si to napsala:) Vidím to stejně

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama