"Neházej na mě ty psí očka !"

18. ledna 2012 v 17:26 | Mr.Fu(Gie) |  Reasoning
Já a nevinná ? Umím být..

Každý si pod pojmem nevinnost představí úplně něco jiného. Někdo si představí štěňátka, koťátka, další zase andělíčky a jiný ty svině, co si hrajou na neviňátka. A já, jakožto holka (jo, chovám se jak kluk, ale vevnitř ještě kousek tý holky je:D) si představím hned ty štěňátka, hříbátka, koťátka, potkánky a další takový. A pak ty svině. Vážně nesnáším, když třeba ve škole někdo průser, všichni ví, kdo to udělal, kromě učitelky a samozřejmě, že ten dotyčnej se tváří jak neviňátko, že za nic nemůže a nakonec to třeba musí platit celá třída.
To bylo to horší. Teď taky to roztomilý, že ? =)
Tohle je ten pocit, kterej já zažila a kterej byl naprosto krásnej =)
Zamilovala jsem se do kluka, byl starší a vůbec jsme se neznali. Ale vzhledem k tomu, že si umím vybrat kámoše, oni se s tím dotyčným znali a tím pádem, mě se naskytla možnost slavit Silvestra s mojí partou kámošů a s ním. Určitě znáte ten pocit zamilovanosti, kdy se červenáte kdykoliv na něj musíte promluvit, kdykoliv, kolem něj projdete.. Nadešel den D a já vyrazila s kámošema, abychom se srazili s jeho partou. V tý době nikdo nevěděl, že mě se líbí, jen kámoška, takže naštěstí žádný popichování nebylo. Jenže jak šel čas, nakonec se stalo, že jsem se ocitla přímo před ním a povídali jsme si. No, povídali. On stál přímo naproti mě a koukal mi přímo do očí. Jenže ten pocit zamilovanosti, kterej jsem před chvilkou popsala se projevil tak, že jsem nebyla schopná se mu kouknout do očí. Určitě znáte to, že máte sklopenou hlavu, občas zvednete oči a kouknete se jemu do očí, ale hned uhnete zase dolů a culíte se. Jo, byla jsem v tom vážně až po uši, jinak takhle nevyvádím, s klukama vycházím dobře, takže se mi nesmějte :D. Přesně tohle jsem totiž dělala. Nedokázala jsem se mu prostě kouknout do očí. Ale on byl starší a zkušenější, hned mu to došlo, ale naštěstí to je kluk, kterej si hoelk váží a prdel si z nich nedělá a nakonec z toho vyšlo, že i on má rád mě (:D), takže se zasmál a řekl mi s úsměvem přesně tohle "Ty vypadáš tak strašně nevinně, přitom od ostatních pořád slyším, že seš docela drak." Na tenhle moment si vážně, vážně dobře pamatuju, protože jsem si přišla jak v pohádce a splnil se mi sen. Ale pak jsem začla na kámoše řvát, že nejsem drak, samozřejmě jsem se tomu smála :D
Dobře, takhle dlouhý to být nemělo, ale toho tématu se držím, šlo mi prostě o ten nevinnej pohled =D A navíc, každý bere téma týdne jinak ;)
Jaký máte názor na nevinnost vy ? Jste ten druh lidí, co se nepřizná a radši dělá nevinnýho ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kterou z těhle značek máš nejradši ?

Meatfly
Fox
Etnies
Zoo York
Vehicle
Volcom

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama