7.2.2012-Kámo, už to nehul..

7. února 2012 v 20:24 | Mr.Fu(Gie) |  Diary
Cigára, chlast, ganja, éčko a herák, kurva, bude z tebe smažka, zmrd, nehul to, nechlastej to, neber to..Fakt ne, kámo..

Přesně tohle jsem dneska řekla kámošovi, kterej do toho ale kurva pořádně spadl..Fakt je v tom až po prdel..A já mu prostě chci pomoct, snažím se, celý dny jsem jen s ním, ale prostě to nejde..Zasranej svět, zasraná dnešní doba..
Jo, taky jsem v tom byla, ale pak mi někdo otevřel oči a do očí řekl, co to se mnou dělá, co ze mě je. A já se z toho s jeho pomocí vyhrabala. A teď se snažím já pomoct ostatním, protože ty cigára, ten chlast, ty drogy. Ty z vás udělaj někoho naprosto jinýho. Ztratila jsem vážně hodně kámošů, kvůli tomu, jak moc se změnili, jaký kurvy se z nich staly, protože byly schopný okrást kámoše, jen proto, aby měli za co koupit další dávku.
--
Kámoš je v prdeli, kámoška se se mnou nebaví, na ulici mě zastavil až moc tupě vypadající týpek a ptal se, jestli s nim nepujdu k němu domů, jsem v prdeli, vážně v prdeli.
--
A víte, co pomáhá nejvíc ? Jo, možná čekáte že řeknu ubalit si špeka, ale ne, mě pomáhá vytancovat to ze sebe. Když jsem nasraná, začnu tancovat..Když jsem zoufalá, začnu tancovat..Když jsem prostě v depkách..Začnu tancovat. A co se stane ? Ono vám to najednou jde až moc dobře.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama