8.2.2012-Kuřecí stehno se rozbrečelo, protože jsem uvažovala, že ho sním

8. února 2012 v 18:18 | Mr.Fu(Gie) |  Diary
Nesnědla jsem..

Právě jsem probulela půl hodiny. Co mě rozbrečelo ? Protože můj brácha nechtěl uklidit moje plyšáky, který vyházel z poličky. Zařvala jsem na něj a slzy mi začly týct proudem. On začal kroutit hlavou, že jsem blbá, že brečím kvůli plyšákům. Ségra za mnou přišla a ptala se, co se děje. Že prej já bych nebrečela jen kvůli plyšákům (si pište, že bych bulela). A vytáhla to ze mě. Všechno jsem jí řekla. Popravdě a upřímně. A ona ? Pomohla mi. Utěšovala mě, objala mě, podávala mi vytrvale kapesníky a řekla mi, ať na všechny seru, že prej já jsem prostě jiná. Ta, která nespadla do těch všech sraček dnešních vypatlaných holek... Ta, která už ví, co to je život, nelituje se a zažila si už dost zlýho. A to mi řekla moje sestra. Sestra, která mě dokázala tak hrozně vytočit jejím mlaskáním, jejích chováním..To, že já si nemůžu nechat srát do huby, to, že já k těm čubkám prostě nepatřím...
Řekla jsem jí, jak to všechno je. Že ve škole se se mnou nebaví ani jedna holka, že mě podráží a snaží se srážet co nejvíc dál. Ale všichni se na mě nevysrali. Jediný kluci, úžasní kámoši, kteří taky nemyslí pořád jen na ty uchylárny. Oni jsou totiž úžasní. Mám asi 3 nejlepší kámoše. A další 3 hodně dobrý.. S nima to není takový, že mě chcou sbalit. S nima je to takový, že jsem prostě jejich kámoška, jako bych byla kluk. Oni ale chápu, kdy je sranda a kdy ne. Oni poznají, kdy mě není dobře, kdy já jsem v depkách..Oni to poznají a pomůžou mi. Tahají to ze mě, dokud jim to prostě neřeknu a pak to chcou vyřešit po svým. Rozbít všem držku. Ale ne, to já nechci. Takže mě poslechnou, nerozbijou jim držku, ale přijdou za mnou a mluví se mnou. Utěšujou mě, obejmou mě..A všichni holky čumí jak péra z gauče, protože ta, s kterou se nikdo nebaví se přece nebude objímat s těma, po kterých oni jedou.
Jo, jsem spokojená s klučičíma kámošema, jenže.. Myslíte si, že s klukama budu řešit kluky ? Budu řešit s kým zrovna chodím ? A další takový věci ? Ta jedna holčičí..Ta je fakt potřeba. Nejlepší kámoška, který se můžu svěřit s čímkoliv..Jenže ona nepřichází.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama