Honey-10.díl

26. února 2012 v 21:19 | Mr.Fu(Gie) |  Honey
Páni, tak už jsme se dopracovali k desátému dílu =) Možná že brzo zase změním úvodku, mám totiž fotku, která by se mi hodila i font k tomu =D Jo a sorry za ty smajlíky na začátku, ale já je tam prostě musela dát :DD

Otevřela jsem oči a prvně jsem se vyděsila, kde to jsem. Zapoměla jsem.
"Ah, Niall." špitla jsem si, když mi došlo kde jsem a musela jsem se usmát. Vyhrabala jsem se z postele a hned jsem věděla kam mám jít. Na noční přednášku od Nialla jsem nezapoměla. Takže jsem se tak jak jsem se vzbudila, tedy rozcuchaná, jen v Niallově tričku, které mi sahalo do půlky stehen. Samozřejmě, že pod tím jsem měla kalhotky. (=DD) Ale aspoň podprsenku jsem si teda pod to tričko nandala, přece jen, neznáme se. (bože můůůj =D)
Vydala jsem se napříč tomu obrovskému domu, vylezla jsem ze dveří a podle Niallovy přednášky jsem měla přijít k němu do pokoje. Ten byl přímo naproti tomu mému, šel tam pro moje "pyžamo", takže jsem věděla, kde je. Opatrně jsem tedy nakoukla do dveří, ale byla tam jen pomačkaná peřina válející se na postely. Avšak pokoj má nádhernej, tak obrovskou postel. Měla jsem sto chutí rozběhnout se a skočit do ní. Neudělala jsem to.
Takže tady není. Vydala jsem se tedy po schodech dolů, do kuchyně. Tam jsem slyšela hlasy, smích, příbory a cítila toasty.
"Bože můj, vždyť tam budou všichni ti kluci z jeho kapely." vyděsila jsem se a pomyslela si v duchu. Nastalo rozhodování, jestli mám jít nahoru se převléct a upravit, nebo jít rovnou do kuchyně a rozveselit kluky svým pospánkovým vzhledem. No co, tak je pobavím, no. Pokračovala jsem tedy přímo do kuchyně, za tou vůní. Hned co jsem prošla dřevěnou klenbou, zastavila jsem se a koukala na tu čtveřici. Niall si mě všiml první, zvedl hlavu a pusa se mu hned roztáhla do nejširšího úsměvu, co jsem u něj kdy viděla. Zvedla jsem pravou ručku a držela ji v pozdravu. Nesměle jsem se usmála a to už na mě koukali všichni. Bylo neskutečný, jak všichni reagovali uplně stejně. Prvně vykulili oči, ale pak se usmáli stejně jako Niall. Já tam jen tak stála, v maxi tričku a kalhotkách, smála se a pořád držela nahoře ruku.
"Teda Nialle." řekl obdivně kluk v pruhovaným tričku poté co si mě prohlédl od paty k hlavě a ukázal na něj zdvižený palec. Niall jen souhlasně přikývl a pořád se usmíval. Já už spustila ruku dolů a pořád se usmívala víc a víc. Vážně jsem nevěděla co dělat. Naštěstí, Niall mě zachránil. Zvedl se od stolu, u kterého seděli všichni čtyři, podle mého odhadu Louis, Harry, Liam a Niall, a došel až ke mě, ruku mi dal kolem ramen, koukl na kluky a řekl sebevědomě.
"Kluci, tohle je Enn." V tu chvíli jsem se já zarazila, podiveně jsem na něj zvedla hlavu, přece jen byl skoro o hlavu větší než já a pozvedla obočí. Niall hnedka reagoval.
"Jo no, víš, my jsme přemýšleli o nějaký přezdívce, jménu, nebo tak něco a napadlo nás Enn, jako od l-EN-ka." vysvětloval a EN výrazně oddělil. Já dlouze přikývla.
"To by šlo." a zase se usmála. Kluci na mě pořád zírali. Docela mě to znervózňovalo.
"Pojď si sednout, doufám že máš ráda toasty." řekl Niall a ruku mi dal na záda a jemně popostrčil ke stolu. Já maličko poskočila a maličkými krůčky se blížila ke stolu, kde seděli ti nejhezčí kluci, co jsem kdy viděla. Tedy s výjimkou toho, co jde za mnou. Ten je nejhezčí...
Sedla jsem si na židli, která byla vedle té, na které předtím seděl Niall, ta byla po pravé ruce, ale po levé ruce tam byl ten kluk v pruhovaném tričku, naproti mě seděl kluk s rozkošným úsměvem a neuvěřitelnými kudrlinkami a vedle něj seděl kluk, který vypadal z těch všech nejrozuměji. Seděla jsem shrbeně, pořád jsem se styděla, protože vážně nechci vědět jak vypadám, všichni tu jsou oblečení normálně, jen já v tričku. Ten kudrnáč se opřel o stůl rukama, podíval se na mě, mírně naklonil hlavu na stranu a naprosto božsky se usmál.
"Já jsem Harry." podal mi ruku a pořád se usmíval. Mezitím mi Niall dal na talíř toast a sedl si zpátky na své místo. Ruku jsem mu podala, měl jemný stisk a strašně hebké ruce.
"Enn." představila jsem se jednoduše, protože moje jméno už ví. Pak se začali představovat další.
"Já jsem Liam." řekl ten "rozumný" s hnědými vlasy a též mi podal ruku.
"A tééď ten nejlepší ! Já jsem Louis, ale takhle hezká holka mi může říkat Lou." zasmál se ten v pruhovaném tričku a sám ze sebe si udělal srandu, nasadil ten co nejokouzlující úsměv, ale v takovém způsobu, že bylo vidět, že to myslí ironicky. Niall ho ale zpražil zamračeným pohledem a Louis se začal strašně smát.
"Moment ! Zásadní otázka, máš ráda mrkve ?" najednou Lou zvážněl a čekal zamračeně na odpověď.
"No..jo, mám." řekla jsem prostě a pokrčila rameny. V tu chvíli se Lou zase rozzářil.
"Tak je to správně ! Jsi přijata do party." řekl teatrálně.
"Ohh, tak to děkuji, pane." zasmála jsem se. Pak jsme se všichni pustili do jídla, všichni kluci se cpali jak urvalí, Niall ale vedl, házel to do sebe rychlostí blesku. Já na něj jen vykuleně čučela. Když si konečně všiml mého pohledu, otevřel pusu dokořán, že mu toast právě ukousnutý vypadl z pusy na talíř. Ihned na to jsem vyprskla smíchy. Všichni jsme se tomu zasmáli a Niall už se trochu uklidnil s jídlem.
Co nejnenápadněji jsem se k němu naklonila a špitla.
"Vypadám hodně hrozivě ?" A to prozměnu vyprskl Niall. Kluci na nás jen tázavě koukali, Niall ale mávl rukou, jako "Nechte to být." a naklonil se ke mě.
"Vypadáš ohromně roztomile. Jo, a to tričko ti sluší." řekl upřímně a šibalsky se usmál.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ronny Le Ronny Le | 27. února 2012 v 12:53 | Reagovat

Ta karotka mě zabila :"D Chci dlaší díl! A nechceš mě tam taky zapojit, jako třeba kámošku? Asi né, co? :DD

2 Lussy Ronn Lussy Ronn | Web | 27. února 2012 v 17:29 | Reagovat

Jéj, tak to jsi hodná :))
Tak předně samozřejmě Niall :DD A ten druhý.. asi se budeš divit, ale Zayn :D I když kouří (snad ho to v té povídce odnaučím :DD), přijde mi strašně roztomilej a vtipnej. A hlavně miluju kluky s tmavě hnědýma očima, což Zayn rozhodně má :* A nebo Harry, jestli se ti to nehodí ;) Hlavně ne Liam! Na mě je až moc správňáckej :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama