Honey-11.díl

27. února 2012 v 22:44 | Mr.Fu(Gie) |  Honey
Tak, další díl ! Mimochodem, už zítra by se tady mohl objevit 1.díl nové povídky =)

Po té vydatné snídani, kdy jsme se pořád něčemu smáli, když něco řekl Louis. Ale hlavně se mě kluci pořád na něco ptali, o mě. Za tu snídani jsem už stihla zjistit, že Niall je hrozný žrout, Lou je strašně srandovní, Liam pořád někoho napomíná, ale myslí to v dobrém a Harry se pořád culí. Jen Zayna jsem pořád neznala.
"Tak, co provedeme dneska ?" zeptal se Lou a přejel všechny u stolu tázavým pohledem a šibalským úsměvem. Všichni se po sobě podívali, nikdo totiž neměl žádný nápad. Já jen čekala, co vypadne z kluků, do jejich plánů jsem jim zasahovat nechtěla, ale hlavně jsem prvně měla v plánů nějak najít tetin dům a vrátit se. Ale radši jsem nic neříkala a nechala jsem kluky plánovat.
"Znáš Londýn hodně ?" otočil se na mě Harry se zamyšleným výrazem. Já zavrtila hlavou a očima na něm zůstala viset.
"Tak vyrážíme. Kdo jde s náma na prohlídku Londýna ?" zvedl se Niall od stolu a čekal, jestli se někdo zvedne taky. Ti kluci se vážně perfektně znají !
Zvedla jsem se já, ne že bych musela, já i chtěla, pak Harry a Niall. Jen Liam zůstal sedět.
"No, já jsem už na dnešek domluvený s Danielle." podíval se na nás omluvným pohledem a čekal jak na to budeme reagovat.
"To je jeho holka." vysvětlil mi Niall a na Liama mávnul rukou. "V pohodě."
"Já se ale ještě potřebuju upravit a obléct." špitla jsem směrem k Niallovi, když se hromadně odcházelo z kuchyně.
"No jo, vlastně, tak běž nahoru, my počkáme." odpověděl mi laskavě a já se rozběhla ke schodům, abych byla co nejrychleji. Niall ale vykřikl, takže jsem se zarazila a koukla na něj.
"Vždyť ty nemáš oblečení." vzpoměl si a to byl ten důvod, proč mě zastavil. Já chviličku přemýšlela, ale pak jsem nad tím mávla rukou.
"Já si vezmu to co jsem měla včera, nic jinýho mi nezbývá." pokrčila jsem rameny a pokračovala jsem v cestě. Nahoře jsem zamířila přímo do koupelny. Tam jsem naštěstí našla všechny věci co jsem potřebovala, takže jsem začala se zkulturňováním. Učesala jsem se a vlasy dala do drdolu gumičkou, kterou jsem měla naštěstí na ruce mezi náramkama. Ofinu jsem bohužel neměla čím sepnout, takže jsem ji musela nechat volně na patku. Co líčení ? Vždyť tady sebou nic nemám. No, naštěstí se mi řasenka ani tužka zas tak moc nerozmazali, takže jsem jen doupravila vodou a stačilo to. Naštěstí to nevypadalo zas tak hrozně. Bože, ani vyčistit zuby si nemůžu ! Pak jsem si v pokoji vzala to oblečení, co jsem měla včera, takže modré džíny roury a červené tričko s obrázkem Mickey Mouse. Mikinu, kterou jsem k tomu včera měla tady ale nechám, protože venku je vážně hezky, nejradši bych si vzala kraťasy..Kdybych nějaký měla.
Vyrazila jsem teda dolů, trochu upravenější, než předtím a dole hned narazila na Nialla, ostatní jsem slyšela z kuchyně, asi se vrátili za Liamem.
"Hele, asi tady nemáte navíc kartáček na zuby, tužku na oči, nebo řasenku, co ?" řekla s nadějí v hlase, ale křenila jsem se, protože mi bylo jasný, že v domě, kde bydlí jen kluci se líčení nenajde.
"No, řasenka a tužka mi zrovna včera došli, zeptej se kluků, jestli tady nějakou nemají." řekl Niall "teplým" hraným hlasem a jak to dopověděl začal se řehtat. Já se k němu musela hned přidat, protože ten tón mě vážně rozesmál.
"Ale kartáček tady náhodou je, těch tady máme asi padesát, Liam nakupoval." zasmál se zase a vedl mě nahoru do koupelny, kde jsem předtím byla. Otevřel skřínku a tam byla hromada zabalených kartáčků na zuby.
"Vidíš." zakřenil se a podal mi jeden z nich. Skříňku zase zavřel a když se ujistil, že už nic nepotřebuju, tak zase odešel dolů. Pasta je naštěstí u umyvadla, takže jsem si konečně mohla vyčistit zuby.
"Tak, jsem hotová." houkla jsem, když jsem stála na prahu kuchyně a koukala na tu čtveřici, jak zase sedí u stolu a smějou se. Všichni kromě Liama se ihned zvedli a šli směrem ke mě.
*
Po tom, co jsem se vyfotila s klukama na tak úžasných místech, jako třeba na Trafalgarském náměstí u Nelsonova sloupu i u fontány a živých soch, na Tower Bridge, v Toweru s havranem, ve Windsoru, u Big Benu a mnohem dalších, kluci mi toho o těch všech památkách řekli tak moc, že se divím, že mi z těch informací nepraskla hlava. Lou nás zásoboval vtipnými historkami o Niallovi a poté, co zjistil jak se lekám se pořád snažil mě vylekat, většinou mu to prošlo, Harry se se mnou chtěl pořád fotit a musela jsem mu asi desetkrát odpřísáhnout, že mu nepřeberu Louiho a Niall mě pořád držel kolem ramen, usmíval se na mě a snažil se, abych se měla co nejlíp.
Jediné co jsem vidět chtěla, ale neviděla bylo muzeum Madame Tussauds. Na to mi ale řekl Niall jediné a to-"Zítra tam všichni vyrazíme, vyfotíš se s Johnnym Deppem a všema figurínama, projdeme spolu síň hrůzy a půjdeme do 4D kina, to ti slibuju." a dodal k tomu ten jeho sladký úsměv. A já mám pocit, že jsem zamilovaná...
Jenže zítra ? Co teta ? Po cestě domů, když Harry šel zavěšený do Louiho (vypadali vážně jako manželé) a já šla za nimi vedle Nialla, jsem zavedla řeč na to, kdy se vrátím k tetě.
"Nialle, ale já se taky musím vrátit k tetě." řekla jsem posmutněle a jen čekala, co na to Niall řekne.
"To né...A třeba ještě jeden den bys u nás zůstat nemohla ? Zítra večer bychom tě odvezli." snažil se mě přemluvit a ruku mi dal zase kolem ramen.
"No, víš, ona se o mě určitě bojí..Navíc, nemám oblečení, nic."
"A nemohla bys jí zavolat ?" pořád se snažil najít nějaké řešení.
"To asi mohla, ale..Nevím, jestli mě tady nechá. Přijede pro mě ještě s policejním doprovodem." uchechtla jsem se trochu a začala zapínat mobil. "Beztak tady budu mít minimálně padesát zmeškaných hovorů a stejně..Pořád nemám žádný oblečení a tak dál." hned co jsem domluvila mě Niall zatáhl do budovy, kolem které jsme zrovna procházeli. Lou s Harrym si ale ničeho nevšimli a tak si vesele pokračovali dál.
"Vybírej." řekl Niall hned co jsme vešli. Po tom, co jsem se rozhlédla mi došlo kde to jsem. Obchod.
"Děláš si srandu ? To nemůžu." zarputile jsem zavrtěla hlavou a snažila se vycouvat ven, ale Niall mě nepustil. Táhl mě za ruku do víru oblečení a já musela za ním, protože on má mnohem větší sílu, než já.
"Máš pravdu, nemůžeš. Ty musíš. Ber to jako dárek ode mě." řekl vesele Niall a pořád mě táhnul, abych si vybrala.
"Ale Nialle...Za co dárek ?" tentokrát jsem se snažil přemluvit ho já.
"Za to že jsi." přestal mě tahat, zastavil se a podíval se mi zpříma do očí. Sakra, ty jeho modrý oči mě jednou dovedou k šílenství. Radši jsem pohled sklopila zase k mobilu, který jsem pořád svírala v rukou a namačkala PIN. Hned potom mi tam začali skákat zprávy a hovory.
"No paráda. Dvacetšest hovorů a čtrnáct zpráv." řekla jsem štiplavě.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lussy Ronn Lussy Ronn | Web | 28. února 2012 v 17:16 | Reagovat

Huh... :D
Chci další díl! A tu novou povídku, samozřejmě ;)

2 Šimí :* Šimí :* | 2. března 2012 v 15:49 | Reagovat

je to pekny :) ale trochu jsi to nedomyslela ... kdyz Lenka odesla, tak tam psala že nemá mobil, a ten najednou ze ten mobil ma ... jinak pekny :))

3 Mr.Fugie Mr.Fugie | Web | 2. března 2012 v 16:20 | Reagovat

[2]: :Pravda, upravila jsem to, díky =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama