Honey-13.díl

29. února 2012 v 15:34 | Mr.Fu(Gie) |  Honey
Aaachjo, tohle já tak zažít...*hvězdičky v očích* =D

"Proboha..!" vyjekla jsem hned potom, co jsem leknutím poskočila a ruku si připlácla na hrudník. Stál tam Niall. Pardon, nestál, opíral se o linku a cpal se nějakou bagetou.
"Pššt.." přiložil si prst na pusu a polkl. Hned co dojedl sousto se mě zeptal "Co ty tu děláš ?"
"Nemůžu usnout. Šla jsem se napít." řekla jsem šeptem a pokrčila prostě rameny.
"Jo, tak to jsme dva, s tím rozdílem, že já se šel najíst." uchechtl se a dál se věnoval té své bagetě. Bože, jak se toho do tak hubenýho kluka tolik vejde ?
Došla jsem k lednici, otevřela ji a vytáhla láhev nějakého pití. "Máte skleničky ?" zeptala jsem se Nialla tak neinteligentním tónem.
"Nemáme." zachechtal se Niall potichu, pak se otočil a otevřel skřínku, která byla hned za ním. Byla plná skleniček, jednu vzal a podal mi ji. Poděkovala jsem a nalila do ní tu tekutinu, vůbec netuším co to bylo, ale chutnalo mi to.
"Celou dobu jsem se jenom převaloval, neusnul jsem, jenom jsem přemejšlel." řekl lhostejně Niall, přičemž čučel někam pryč do blba a žvýkal.
"A o čem ?" zeptala jsem se zvědavě. Vtom se ale Niall zarazil a podíval se na mě.
"Mmm..Ále..o ničem." řekl a pokusil se o lhostejný tón, jenže to se mu nepovedlo. Bylo jasně vidět, že mi to prostě nechce říct. Já to z něj ale netahala, nechala jsem to být, jen jsem se pousmála a napila se.
"Achjo, dneska určitě neusnu." zavrtěla jsem hlavou a zoufale si povzdechla. Niall se ale najednou usmál, bagetu nechal bagetou, chytl mě za ruku a vedl mě do obýváku. Tam sebou plácl na gauč, ale tím to nekončilo. Chytil mě za boky a přitáhl si mě k sobě. A já chtě, nechtě jsem sebou plácla vedle něj.
***
Asi hodinu jsme tam tak u sebe seděli-leželi a povídali si. Hlavně jsme si povídali o sobě, on chtěl vědět víc o mě, já o něm. Byla to taková hodinka pravdy. Dozvěděl se o mě i věci, které moc lidí neví, byli jsme k sobě naprosto upřímní a to se mi líbilo...
A po té hodince jsme oba u sebe usli. Nevím kdo dřív, nejspíš já, protože co si pamatuju, tak jsem nezaregistrovala, že by usnul.
***
Ráno, když se kluci vzbudili, vždycky vstávají tak nějak podobně, tak Harry přišel dolů jako první. Já s Niallem jsme ještě pořád spali. Hned co vešel do obýváku se ale na prahu zastavil a kulil na nás bulvy, jako želva co se rozhodla běžet. Stál tam s rozvalenou pusou, než se vzpamatoval a běžel po schodech nahoru, kde doběhl pro Louiho a Liama, na které křičel "Kluci, tohle prostě musíte vidět !" a pořád měl ten nevěřícný výraz. A tak všichni tři běželi dolů, kdoví co tam bude. A byla jsem tam já, jak se choulím k Niallovi, který má ruku přese mě. A následovala stejná reakce jako u Harryho.
"Já to věděl ! Já to věděl !" začal nadšeně křičet Lou, vyskočil na gauč na kterém jsme leželi a začal na něm radostně skákat, výskat a vydávat všelijaké zvuky, které dovede. A to nás samozřejmě vzbudilo.
"Co jéé..." zabrumlal otráveně Niall, když rozlepoval oči. V tu chvíli jsem se začala probouzet i já, jen jsem kolem sebe zmateně koukala a soukala se z Niallova objetí. A hned co jsem zbystřila Louiho, jak tam tak nadšeně skáče jako dítě ve skákacím hradu, prostě jsem se začala smát. Jenže jak on tam tak skákal a já se různě svíjela, skončilo to tak, že jsem se svalila z gauče dolů. A to se začali smát naprosto všichni. Já se válela po zemi a řehtala se, Harry s Liamem stáli pořád u vchodu do obýváku a řehtali se, Lou pořád skákal, pištěl, vřeštěl a řehtal se a Niall pořád seděl rozvalený na gauči a řehtal se.
***
Hned co jsem vylezla ze sprchy, vyfénovala vlasy a udělala zase drdol, jsem konečně mohla využít to oblečení, co mi včera koupil Niall. Nasoukala jsem se do džínových roztrhaných šortek, bílého tílka a zeleno-černé košile. A boty jsem měla svoje, ty mi naštěstí nekupoval, takže černo-fialovo-bílé Etniesky. Ale bohužel, líčení jsem tady neměla.
Seběhla jsem po schodech dolů a tam už v chodbě všichni čekali. A tím všichni, myslím vážně VŠICHNI. Stál tam Niall, který se zase něčemu řechtal a mlátil se s Louim, stál tam Harry, který si právě prohraboval vlasy, stál tam Liam, který si povídal, podle mého úsudku, se Zaynem. Toho jsem ještě neznala.
Zpomalila jsem a nesměle jsem došla až k té bandě. Tam si mě jako první všimnul Harry a hned mě šel představit Zaynovi. Chytil mě kolem ramen a dotáhnul mě až k němu. Po cestě mi ještě stihl pochválit oblečení.
"Zayne ! Tohle je paní Hora.." začal nadšeně, ale nedořekl to, protože jsem ho stihla šťouchnout loktem do žeber. "Jau, dobře, dobře, nechám toho." zakřenil se Harry. "Tohle je Enny." Zayn se otočil od Liama a pohlédl na mě. Hned se usmál a podal mi ruku.
"Zayn. Těší mě." ruku jsem přijala a oplatila mu úsměv. Pak se ale otočil zpátky k Liamovi a povídal si dál.
"Tak co, těšíš se na figuríny ?" zeptal se mě Harry.
"Hrozně moc." dodala jsem a horlivě přikývla hlavou.
"A nepočůráš se strachy v síni hrůzy ?" zakřenil se Harry, načež jsem ho zase šťouchla.
"Já ne, ale ty s tím máš určitě dost zkušeností, viď ?" zašklebila jsem se na něj a oba jsme se začali pošťuchovat. Pak si mě ale Harry přitáhl a pošeptal mi do ucha. "Někdo nás sleduje." špitl tajemně a ukázal tím směrem. Já se otočila za jeho prstem a tam se mi naskytl pohled na Nialla, který stál, ruce v kapsách a usmíval se jak měsíček na hnoji. Harry mě zezadu trochu postrčil, abych šla za ním, když jsem se zase otočila na Harryho, ten se tak šibalsky smál. Chudák Niall, jestli mu tohle dělají vždycky. A tak jsem se teda vydala k Niallovi. Hned co jsem k němu přišla mě zhodnotil svým rentgenovým pohledem.
"Strašně ti to sluší." řekl a zaculil se. Já mu s úsměvem poděkovala a pak jsme se konečně vydali směr muzeum Madame Tussauds.
Na ulici jsme museli vypadat asi dost vtipně. Ve vedení šel Liam se Zaynem, kteří tam něco neustále řešili, za nimi jsem šla já s Niallem, který měl ruku kolem mých ramen a v závěsu za námi šli Harry s Louim, kteří se tam pořád něčemu smáli. Jako vždy.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se ti povídka Honey ?

Moc se mi líbí ! =)
Ne, nelíbí !

Komentáře

1 Lussy Ronn Lussy Ronn | Web | 29. února 2012 v 15:45 | Reagovat

ÁÁÁ! Pořád je to skvělý, moc se mi to líbí... nemám slov! Jdu psát Dream, musím ti to oplatit :D

2 Moncza♥ Moncza♥ | Web | 30. července 2012 v 13:34 | Reagovat

Božíí!! Já chci bejt ta holka!! :D Je to úúúžasný :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama