Honey-7.díl

17. února 2012 v 20:44 | Mr.Fu(Gie) |  Honey
Táák a máme tu další díl, příště už slibuju, že se bude dít něco záživnějšího :D

"Nazdárek." zamává jí ručkou a ústa roztáhne do širokého šibalského úsměvu. Lenča jen stojí, ruce v pěstech a očka vykulená, div ji bulvy nevypadnou.
"Copak ?"nasadí andělský úsměv ve stylu "Jsem nevinnej."
"Ty..." vyrazí konečně ze sebe nějaké slovo, avšak ne na dlouho. Naštěstí do kuchyně přijde teta, kdoví kde byla, ale pořád rozdává úsměvy kam to jen jde.
"Ah, já jsem ti neřekla, že tu Mark je, viď ?" optá se teta bez nějakého vzrušení a pokyne rukou Lenče, aby si sedla. Lenča jen polkne a pomaličku se rozejde směrem ke stolu. On se na ni pořád dívá, s tím nevinným a zároveň zákeřným pohledem.
Židle zaskřípe a Lenča si neochotně sedne, ruce položí složené na stůl a kouká na něj. V jejím pohledu je zase vidět zoufalost, ale i nenávist.
"Pamatuju si, kdy jste si spolu ještě při posledním pobytu u nás hráli a dováděli, co se s váma stalo ?" zeptala se starostlivě teta, když nesla pizzu na stůl a viděla, jak se ti dva probodávají pohledem.
"Nic mami, co by se mělo stát ?" odpověděl pohotově Mark k tetě "-nevím, co to s ní je, koukáš se na mě jak na vraha." pronesl, přičemž se podíval na Lenču a ještě víc se usmál.
"Ty na mě vůbec nemluv...a opovaž se na mě někdy sáhnout !" zakřičela Lenča Markovi do tváře, vystřelila od stolu a rychle se rozběhla ven. Mark se v tu chvíli rozesmál a teta jen vyděšeně doprovázela očima prchající dívku ven.
***
"Nevrátím se tam, prostě ne, nevrátím." neustále si potichu opakovala ta stejná slova a šla rychlým krokem kdoví kam. Ani ona sama to nevěděla. Kráčela s hlavou skloněnou a pořád si protestovala pod nos.
***
"Ježiši..Kde to jsem ? Sakra, co jsem to udělala !" konečně se vzpamatovala a asi po hodině pochodu do neznáma si uvědomila, že vůbec neví kam jít. Pořádně se rozhlédla a hledala, kam by si mohla sednout a odpočinout, však po té hodině chození ji nohy začínali dost bolet.
Při tom rozhlížené zahlédla nějaký parčík, s lavičkami a menší fontánkou. Rozešla se tedy tam, kroky už to nebyli rychlé, ale pomalé, loudavé a neochotné.
"Ahh.." oddechla si úlevně, když sebou plácla na lavičku. Sedla si na kraj a koukala nepřítomně před sebe. Seděla tam takhle hodně dlouho..Vlastně ona sama neví jak dlouho, protože asi po deseti minutách usla a vzbudilo ji až...
----
Sakra, já jsem vážně svině, co ? :DD Zase úžasný místo na zakončení povídky :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Lee Ronnie Lee | 17. února 2012 v 20:55 | Reagovat

O tom povídky jsou? A šupej sem další díl, jinak nebude ani "Dream", nebo "Honey" začnu dopisovat sama :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama