Just do it !-2.díl

28. února 2012 v 19:51 | Mr.Fu(Gie) |  Just do it !
Přijdu si fakt jak nějaká psací mašina :DD

Když jsem konečně uviděla ten dům, ten dům který mi Zayn poslal na fotce, málem jsem se zbláznila štěstím. Ta cesta byla příšerná. V letadle jsem nemohla absolutně vůbec usnout, celou cestu jsem byla vzhůru a musela pořád poslouchat chrápání toho dědy, co seděl vedle mě. Grr ! Vyhrabala jsem se z taxíku, který pro mě přijel na letiště a hned na to jsem uslyšela, jak někdo křičí.
"To se mi snad zdá !" Hned potom, co se to ozvalo jsem zvedla hlavu směrem k tomu hluku a tam jsem ho viděla. Stál v otevřených dveřích a civěl na mě jako na příšeru. Stál tam v černých kraťasech a v bílým tílku a modro-černý košili. Strašně mu to slušelo.
"Zayne ??" vykřikla jsem nevěřícně, protože jsem pořád nevěřila tomu, že je to vážně on. S timhle frajerem jsem si já hrála na písku ?
"Ronnie ? To jsi fakt ty ?" stejně nevěřícně vykřikl i on. Pak se ke mě najednou rozběhl. Já pustila batoh, který jsem držela v ruce na zem a běžela jsem mu naproti. Padla jsem mu do náruče, smáli jsme se a objímali. Ach, a jak voněl. Pak jsme se od sebe oba odtáhli a oba dva jsme se přejeli pohledem odspoda nahoru.
"Páni, vždyť ty jsi uplně jiná ! Máš jiný vlasy, jsi opálená a hrozně jsi zhubla ! Už nejseš ta maličká holčička." zasmál se a pořád na mě zíral.
"No myslíš, že ty ne ? Vždyť jsem ani nevěřila, že to jsi ty !" Oba jsme se pořád se smíchem prohlíželi a říkali, kdo se víc změnil. Když už jsme se teda ohodnotili, Zayn mi vzal tašky, já si nesla batoh a pomalu jsme se dohrabali až dovnitř domu.
"S kým vlastně bydlíš ? Jo a slyšela jsem, že máš prej kapelu, nebo co !" vyhrkla jsem, když jsem si vzpoměla, co mi máma říkala.
"No, bydlím sám. Kapelu ? No..mám, no." zakřenil se a domem si razil cestu až k nějakému pokoji.
"Tyjo, to mi musíš něco zazpívat ! A s kým tam vlastně jsi ?" pořád jsem se vyptávala, protože moc často se nestává, že váš nejlepší kamarád založí kapelu.
"Liam, Louis, Niall a Harry. No, asi za dvě hoďky za nima vyrážím, počítal jsem, že půjdeš se mnou."
"No to si piš, že půjdu !" vykřikla jsem nadšeně.
***
"Jsme tady. Tady bydlí jen Louis s Harrym, ale Niall, Liam a já máme vlastní byt, ale scházíme se vždycky tady." vysvětloval mi Zayn, přičemž zaklepal na dveře. Byl to vážně velký dům.
Dveře se rozlítli a tam se objevil roztomilý klučík.
"Nazdáár ! Koho pak nám to vedeš ? To je ta Ronnie, o který pořád mluvíš ?" řekl ten klučina a usmíval se na všechny strany.
"Ty..Jo, to je Ronnie. Tohle je Harry." napřahoval se, že toho kluka bouchne, ale neudělal to, jen se zasmál a pak nás představil. Takže první z kapely je Harry. Pustil nás dovnitř, ale hned co jsme vešli do chodby se přiřítil další kluk. Tenhle vypadal tak strašně energicky a optimisticky, měl červené džíny a bílé proužkované tričko. Ten se umí oblékat !
"Zdárek lidi ! Ty musíš být Ronnie, viď ?" vyjekl hned co nás zbystřil. Já se jen zarazila, protože jsem se ho docela lekla, přiřítil se jak velká voda.
"Jo, já jsem Ronnie." přikývla jsem souhlasně.
"Já jsem Louis." představil se, čapl mě za ruku a táhl mě někam pryč. "Jdeme !" křikl ještě na kluky za náma a já se jen smála a šla poslušně za ním. Takže další je Louis.
Nakonec nás zavedl až na nějakou verandu, kde byl obrovský stůl a u něho gauč a křesílka. Vypadalo to tam tak útulně a přátelsky.
Zayn si sedl na kraj gauče, Harry s Louim si sedli do křesílek a Zayn poklepal na místo vedle něj, abych si tam sedla. A taky jsem tak udělala.
Neubylo ani deset minut a ozval se zvonek.
"To bude Liam s Niallem !" vykřikl Harry, když běžel otevřít. Po chvíli se vrátil, ale ne sám. Za ním šel hnědovlasý kluk, vysoký, s tmavýma očima. A hned za ním šel ten nejhezčí blonďáček na světě. Měl jemně pocuchané blonďaté vlasy a modré oči. A jak barevně byl oblečený. Měl béžové kalhoty, bílý pásek, konec mu visel na boku a červené polo triko. V ruce si ale nesl modrou mikinu.
Ten hnědovlasý si sedl taky do křesla, ale na blonďáka už nezbylo, takže si musel sednout na gauč vedle mě. Hned co si sedl se mi představil.
"Ahoj, já jsem Niall." pořád se tak nádherně žulil.
"Ronnie." představila jsem se, zaculila se a cítila, jak strašně se červenám. Radši jsem se teda podívala na toho druhého, pro mě ještě neznámého.
"Liam." představil se prostě, ale úsměv věnovat nezapoměl.
Pořád jsem byla nesvá z toho, že vedle sebe mám ty nejhezčí kluky na světě, Nialla a Zayna. Vůbec jsem netušila, kdo z nich se mi líbí víc. Přitom oba byli tak odlišní. Zayn, kluk s náušnicí, s tetováním, černovlasý a Niall, modrooký blonďáček, jak rozkošné štěně. Oba jsou jak černá a bílá, léto a zima, den a noc..Naprostý protiklad. Co s tím, sakra ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lussy Ronn Lussy Ronn | Web | 28. února 2012 v 20:07 | Reagovat

Áááh, já se zblázním! Proč mi tohle děláš? :D Jinak jsem si myslela, že se budu jmenovat Lussy a dlouhý vlasy moc nepodporuju, ale skvělý! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama