Taxis

6. února 2012 v 17:56 | Mr.Fu(Gie) |  Review-books
Yeah, i člověk (to slovo berte s rezervou) jako já umí číst..


Omlouvám se, ale žádnej ofiko popis jsem nenašla..
Tahle knížka se vám může zdát jako klasická knížka pro holky, románek, koníčci, šťastnej happyend a tak dáále. Ale jak už někteří možná ví, já na happyendy vážně nejsem, nelíbí se mi ty tuctový příběhy. A ta knížka by se mi nelíbila, kdyby je nakonec všechny zachránila a žili by šťastně až do smrti. Tahle knížka je totiž naprosto jiná..
Nebudu vám tady říkat celej děj, prostě Honza (hlavní hrdinka, jmenuje se Jana, ale říká se jí Honza) chodí do třídy, do který začne chodit Filip, no, tam se dělo hoodně věcí, jako že třeba byla obviněná z krádeže, ale to tady nebudu říkat. Honza má koně, víc koní, no, pak se tam semele taková událost, kdy Honza zachraňuje koně, kterýho jim ukradli, ale přitom jí postřelí a ona umře. Je to vážně drastickej konec, zastřelili jí před očima Filipa, s kterým bude chodit, jejího táty, prostě přede všema. A věřte mi, na tu knížku jsem celou dobu myslela, fakt mě to dostalo, bylo to poprvý, co jsem bulela u knížky. A fakt jsem nevěděla jak zařídit, abych jí už pustila z hlavy, ale hodně dlouho to nešlo.
Knížku jsem si pujčila hlavně kvůli těm koním, ale nakonec tam ty koně ani nebyli zas tak hlavní, byli tam nejspíš jen proto, aby se dalo o čem psát, protože psát, že Honza zachraňuje jejich ukradenou lopatku se smetákem, by bylo docela divný.
Knížku jsem četla už dávno, měla jsem ji pujčenou v knihovně, takže už si to celý nepamatuju, jinak bych vám to popsala líp ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama