Honey II.-17.díl

6. srpna 2012 v 21:41 | Nugget |  Honey II.
Konečně, já vím, jenže fakticky mě ta povídka přestala bavit a ani ten konec se mi psát nechtělo :DD Navíc teď vůbec nejsem na blogu, prostý důvod→Misfits :D

"Nialle ! Mě je to fakt líto, jenže nejde to jinak." cedila jsem přes slzy a zoufale jsem seděla na posteli. V ruce jsem držela mobil, z kterého mi před chvíli přišel hovor od mamky. Nejprve jsem ji nerozuměla, protože sama brečela. V telefonu zněla hrozně utrápeně a zmučeně. Ale když jsem ji porozuměla slova "táta" a "nemocnice", vyděsila jsem se tak, že jsem si z toho musela sednout. Hned co jsem hovor ukončila, z očí mi vytryskly slzy, jako nikdy předtím. Niall seděl vedle mě a svíral mě v náruči. Hladil mě po paži a utěšoval. Jemu i mě bylo jasné, že pro nás můj odjezd za tátou znamená jediné. Oba jsme se přesvědčovali, že to náš vztah vydrží, že za sebou budeme jezdit a neukončíme to. Ale vše dopadlo jinak.
Půl roku poté
Stála jsem sklíčeně na okraji cesty. Hlavu jsem měla sklopenou dolů a očima sledovala jen svoje špičky černých botů na podpatku. Byli stejné barvy jako šaty po kolena, které přikrýval akorát šedý svetřík, na který dopadali prameny mých vlasů.
Vedle mě stálo mnoho dalších lidí. Všechny jsem znala. Většinou to byli příbuzní, ale i tátovi kamarádi se tam našli. Hodila jsem svou růži na rakev, na níž byla kovová destička a na ni jméno mého otce. V tu chvíli jsem vzpomínala na všechno špatné, co se mi poslední dobu stalo. V mých myšlenkách samozřejmě nechyběl ani rozchod s Niallem. On byl za mnou jednou, já za ním též jednou, jenže pak odjel na turné do Ameriky a vše bylo jasné. Prostě jsme to ukončili, protože tohle nemělo cenu. Bylo mi to líto, ale bude to tak pro nás oba lepší.
Zazvonil zvonec a pohádky byl konec. DEFINITIVNÍ ! :D
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Moncza♥ Moncza♥ | Web | 7. srpna 2012 v 11:58 | Reagovat

Achjóo :D Bylo to fakt krásný :) Moc se ti to povedlo ;) A jsem ráda že tě napadlo nový FF s niallem, protože ti to fakt jde :D Těším se :D A ještě jednou bylo to skvělé :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama